Siedziba Firmy

58-100 Świdnica

ul. Jagienki 2-4

tel. +48 74 852 19 72

fax +48 74 637 91 80

e-mail: sekretariat@galess.pl

Zakład Galwaniczny Galpaf

58-100 Świdnica

ul. Pafalu 26

tel. +48 74 637 91 72

tel. +48 74 637 91 71

fax +48 74 852 78 63

e-mail: galpaf@galess.pl

Zakład Galwaniczny ZEM

58-100 Świdnica

ul. Szarych Szeregów 16-18

tel. +48 74 857 51 33

fax +48 74 857 50 21

e-mail: zem@galess.pl

Kontakt

 

Galess sp.z o.o.
58-100 Świdnica
ul. Jagienki 2-4

Sekretariat
tel. +48 74 852 19 72
fax +48 74 637 91 80
e-mail: sekretariat@galess.pl

NIP 884 24 23 900
KRS 00 00 101 461
Regon 891 40 49 60
Nr konta Galpaf – 32 1240 1978 1111 0010 3814 3435
Nr konta ZEM – 10 1020 5138 0000 9902 0152 9932

Nr konta EUR - 24 1240 1978 1978 0010 3817 4240

 
 

Zakład Galwaniczny Galpaf
ul. Pafalu 26
58-100 Świdnica
e-mail: galpaf@galess.pl
tel. +48 74 852 78 64
tel. + 48 74 852 72 51
fax + 48 74 852 78 63

 

 

Stefan Grefling

Dyrektor
Stefan Grefling
tel. +48 74 637 91 70 
e-mail: sgrefling@galess.pl

Tadeusz Tobiasz

Kierownik Produkcji
Tadeusz Tobiasz
tel. +48 74 637 91 70
e-mail: ttobiasz@galess.pl

Julian Stelmach

Kierownik biura handlowego
Julian Stelmach
tel. +48 74 637 91 72
e-mail: julian.stelmach@galess.pl

 

Zakład Galwaniczny ZEM
ul. Szarych Szeregów 16-18
58-100 Świdnica
e-mail: zem@galess.pl
tel. +48 74 857 51 33
fax +48 74 857 50 21

 
Piotr Bałdo

Dyrektor
Piotr Bałdo
tel. +48 74 857 51 33
e-mail: piotrek@galess.pl

Damian Szustka

Pełnomocnik ds. Systemu
Zarządzania Jakością

Damian Szustka
tel. +48 74 637 91 70

tel. +48 74 857 51 33
e-mail: damian.szustka@galess.pl

Łukasz Trzaska

Kierownik Produkcji
Łukasz Trzaska
tel. +48 74 857 51 33
e-mail: lukasz.trzaska@galess.pl

Zamknij

Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.